Saturday, May 18, 2024

Jurgen Klopp tregon se çfarë do të bëjë pas largimit nga...

Jurgen Klopp do të largohet nga Liverpooli në fund të këtij sezoni. Ndeshja lamtumirëse e trajnerit do të jetë përballja kundër Wolves...

Granit Xhaka synon këtë rekord absolut të futbollit evropian

Në fillim suksesi i Bayer Leverkusen ishte një nga historitë e këtij sezoni. Është duke u bërë shpejt një nga historitë e...

FUTBOLL VENDOR

Ky është klubi i vetëm që nuk mori licensën për garat e UEFA-s për sezonin e ardhshëm

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka njoftuar zyrtarisht se shtatë klube nga...

Munishi spektakolar: Mua më dojnë 99% e popullatës, ata që nuk që nuk më dojnë…

Ismet Munishi ka qenë spektakolar edhe në “Favoritin” e fundit, i cili u...

Ismet Munishi flet për derbin mes Ballkanit dhe Dritës: E prishën pas…

Ismet Munishi vlerësoi lart derbin e zhvilluar të shtunën, mes Ballkanit dhe Dritës,...

Ligat Evropiane

Kur nuk merr vendime të duhura në jetë: Hajduti VS Luftëtarja e MMA-së

“Thashë se do ta thërras policinë. Ai më tha “Thirri pra” sepse frikësohej...

JEMI TË IZOLUAR, POR JEMI TË GJITHË BASHKË

Çfarë thoshte Pau Gasol për kohën e izolimit në fillim të pandemisë? Si i kanë shërbyer mësimet e të ndjerit Kobe Bryant në ballafaqimin me situatën e krijuar nga COVDI-19? Thuajse një vit më vonë, a qëndrojnë ende këshillat dhe lutjet e Gasolos për reagimin tonë kolektiv nga situatës jo-nomale në të cilën gjendemi?

‘Schumacheri shqiptar’ zbulon se a ka patentë shofer

Lirim Zendeli është piloti i parë shqiptar që merr pjesë në garat e...

PËLQEJE

40,413FansaPëlqeje

SPORTI VENDOR

Lajmet e Popullarizuara