Talenti i Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova është rikthyer në vëmendjen e medieve por jo për paraqitjen e tij në fushën e futbollit por pamjen e tij, shkruan VAR Kosova.

 Zhegrova ka ndërruar stilin e flokëve dhe se është bërë biond.

Komplimentet ndërkohë nuk munguan as nga miqtë e fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Ylli i Përfaqësueses vetëm në Instagram numëron 206 mijë ndjekës, ndërsa ndan imazhe dhe video të ndryshme.

Reprezentuesi i Kosovës në shtator konfirmoi se ka kaluar përfundimisht nga Genku te Baseli.