Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj West Hamit.

The Reds po fitojnë ndaj Çekanëve që po luajnë në kuadër të javës së 21-të në Ligën Premier.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Mohamed Salah ka shënuar edhe golin e tij të dytë personal në këtë takim dhe të dytin për Liverpoolin.

Por, egjiptiani nuk do të arrinte këtë gjë, por mos të ishte Xherdan Shaqiri.

Lojtari shqiptar dhuroi një super asistim në minutën e 68-të, me Salahun që shënoi me lehtësi në portën e West Hamit për 2-0.

Mund të ju interesoj