Inter fitoi ditën e djeshme trofeun e Kupës së Italisë ndaj Juventusit.

Në dhomat e zhveshjes te zikaltërit kishte detyrimisht një atmosferë të gëzueshme dhe lojtarët po festonin së bashku.

Dy kilianët e ekipit të Interit, Arturo Vidal dhe Alexis Sanchez realizojnë një video ku tymosin një puro dhe Vidal bën poza sikur Ancelotti në festën e shpalljes të Real Madrid si kampione e Spanjës.

@arturovidal1987

Campeones 🏆🏆🏆🏆

♬ sonido original – Auri Sanchez