Belgjika ka vuajtur nda Kanadasë megjithatë ja ka dalë me sukses të rrëmbejë 3 pikë duke fituar 1-0.

Goli i vetëm për skuadrën e Roberto Martinez u realizua nga Batshuayi në minutën e 44′.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Belgjika mban vendi e parë me 3 pikë, Kroacia dhe Marok me nga 1 pikë, ndërsa Kanadaja e myll e fund pa pikë. Në ndeshjen e radhës, Belgjika luan ndaj Marokut, ndërsa Kanadaja ndaj Kroacisë.

Mund të ju interesoj