Mes Cristiano Ronaldos dhe Wayne Rooney duket se ka pak armiqësi.

Ish-trajneri i Derby County ka reaguar ndaj njoftimit për prishjen e kontratës nga portugezi me Man United.

Artikuj që mund të ju interesojnë

“A jam i befasuar? Nuk kishte zgjidhje tjetër, por është turp sepse ai ka qenë një shërbëtor fantastik për klubin. I uroj më të mirat kudo që shkon”, ka komentuar golashënuesi më i mirë në historinë e Djajve të Kuq.

Mund të ju interesoj