Është duke u zhvilluar ndeshja e parë e grupit G mes Zvicrës dhe Kamerunit, transmeton VAR Kosova.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Zvicra ka kaluar në epërsi në fillim të pjesës së dytë me një gol të Embolos, i cili u asistua për mrekulli nga Xherdan Shaqiri.

Mund të ju interesoj