Trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni, tashmë do të ketë një forcë më shumë në sulm.

Anësori i Juventusit dhe i sulmit “albicelest”, Angel Di Maria është rikthyer në stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës dhe pritet të jetë gati, për përballjen në fazën e çerek-finaleve, kundër Hollandës.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Megjithatë, trajneri Scaloni ende nuk të qartë, nëse anësori 34-vjeçar do të përdoret që nga minuta e parë apo gjatë ndeshjes me “tulipanët”. 

Image

Mund të ju interesoj