Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ sot luajnë Prishtina me Drenicën.

Gjysmëfinalja për Kupën e Kosovës, shënon rikthimin e futbollit pas pauzës për shkak të koronavirusit.

Futbollistët tashmë kanë filluar të vijnë në stadium.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Para se të hyjnë, ata dezinfektohen në tunelin dezinfektues që është vendosur te hyrja.

Ekipi i VAR Kosova është në teren dhe ju sjell këto pamje direkt nga stadiumi ‘Fadil Vokrri’./VAR Kosova/

Mund të ju interesoj