Ndeshja mes Ballkanit dhe Llapit filloi me shumë polemika dhe u mbyll ashtu.

Një ndërhyrje e ashpër e Kushtrim Gashit në Arbnor Ramadanin, nxeu gjakërat e futbollistëve.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Skuadra e Ballkanit ka publikuar disa pamje ku shihet asistent trajneri i Llapit teksa godet me grusht lojtarin e klubit suharekas.

“Shikoni trajneri i Llapit qysh e godet me grusht lojtarin tonë”, ka shkruar skuadra e Ballkanit në rrjetet sociale.

Mund të ju interesoj