Llapi dhe Dukagjini kanë luajtur baraz në finalen e kupës së Kosovës. As koha shtesë nuk ka mjaftuar që të shpallet fituesi i Kupës së Kosovës. Në pjesën e dytë të kohës shtesë, të dy ekipet shënuan nga një gol.

Fati i ndeshjes do të vendoset me anë të penalltive.

Artikuj që mund të ju interesojnë

https://video.gjirafa.com/2021-05-12-23-13-50-mp4-2

https://video.gjirafa.com/2021-05-12-23-21-19-mp4

Mund të ju interesoj