Napoli i Amir Rrahmanit dhe Elseid Hysajt ka arritur një fitore të thellë ndaj Udinezes me rezultat 4:1.

Golat për Napolin i shënuan Zielinski dhe Fabian në pjesën e parë, përderisa për Udinezën shënoi Chuka. Lozano, Di Lorenzo dhe Insigne shënuan tre gola të tjerë për Napolin në pjesën e dytë.

Napoli së paku përkohësisht është ngritur në pozitën e dytë, përderisa Udineze mbetet në vendin e 12. Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj ishin në formacionin e parë dhe luajtën gjatë gjithë lojës.

https://streamja.com/5r5Bg

https://streamja.com/0P4NW

Artikuj që mund të ju interesojnë

https://streamja.com/VZGwa

https://streamja.com/ZJ4XQ

https://streamja.com/waZ1L

https://streamja.com/l2Vne

Mund të ju interesoj