Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Prishtinës dhe Connah’s Quay me rezultat 1:0. Golin për Prishtinën u shënua nga Leotrim Bekteshi në minutën e 41 pas një goditje nga këndi.

https://video.gjirafa.com/goli-i-pare-prishtina-mp4