Ballkani e zhvillon sonte edhe ndeshjen e kthimit kundër KI Klaksvikut në rrethin e tretë kualifikues në Ligën e Konferencës.

Kampionët e Kosovës janë në avantazh 3:2 nga ndeshja e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, megjithatë çështja e kualifikimit në fazën e “Play-Off”-it është ende e hapur.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Takimi nis nga ora 20:00 dhe tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Mund të ju interesoj