Ka përfunduar 1:1 pjesa e parë e ndeshjes mes Ballkanit dhe Trepçës 89.

Vendasit shënuan të parët me një gol të bukur nga Jetmir Topalli.

Artikuj që mund të ju interesojnë

Derisa mitrovicasit barazuan me penallti, të cilën e konkretizoi top sulmuesi Arb Manaj.

Edhe pjesa e parë e ndeshjes Ferronikeli-Llapi u mbyll 1:1

Mund të ju interesoj