Sapo ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Lazios dhe Genoas. Vendasit janë duke udhëhequr me rezultat 2:0 me golat e shënuar nga Joaquin Correa (30’) dhe Ciro Immobile (43’) nga penalltia.

Në bankën rezervë të Lazios janë edhe Thomas Strakosha, Vedat Muriqi dhe Marco Alia, përderisa tek Genoa është Valon Behrami.

https://streamable.com/sx0x2g