Është zhbllokuar rezultati në sfidën mes Manchester City dhe PSG që po zhvillohet në Etihad Stadium.

Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 50-të, Kylian Mbappe arriti që të shënojë një gol të bukur për rezultatin 1-0,