Manchester City e ka përmbysur rezultatin dhe po e mund 2-1 Paris Saint Germainin.

Pas Raheem Sterling, që barazoi rezultatin në 1-1 në minutën e 63-të, ka shënuar sulmuesi Gabriel Jesus, për të përmbysur gjithçka.

Ai shënoi për 2-1 në minutën e 76’, pas një super aksioni të vendasve.